WEB HİZMETLERİ
  » Web Yayın Hizmetleri
  » Web Tasarım ve Güncelleme
HABERLER
» Muhasebe Programları Demosu için bizi arayınız

» WEB SİTESİ DEMOSU İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ 236 234 7850

Para Piyasaları
Hava Durumu

 

Web Yayın Hizmetleri

  >> Alan Adı (domain) hizmetleri ; Alan adı firmaların internetteki ünvanıdır.  Amacına hizmet eden bir alan adı firmayı faaliyet gösterdiği alanda internette 1 numara yapabilir. Bu bağlamda uygun alan adının araştırılması, tescil edilmesi ve gerekli işlemlerin yapılması ve daha sonra da yıllık işlemlerinin dikkatle takip edilmesi firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu konulardan biridir. 


    >> Web Yayın (hosting) ve sunucu hizmetleri ; Firmamız müşterilerine ihtiyaçlarına göre en uygun koşullarda ve özelliklerde hosting seçenekleri sunmaktadır. Sunucularımız Türkiye’nin en seçkin firmalarının datacenter’lerinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir.İhtiyacınıza göre Windows veya Linux Hosting seçenekleri için bizi arayınız.

    Firmamız web yayın ve sunucu hizmeti kapsamında müşterilerine kaliteli e-posta hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerinin e-postalarını alırken ve gönderirken herhangi bir sorun yaşamalarını önlemek ve gerek pop3 gerekse webmail hizmetlerini istedikleri gibi kullanabilmeleri içinde kurulum ve destek hizmeti sürekli verilmettedir.

    >> Anti Spam hizmeti ; Spam mail bu gün dünyanın bir sorunudur. Son olarak yayınlanan makaleye göre spama maruz kalma anlamında Türkiye Dünya sıralamasında ilk 5 ülkeden birisi konumundadır.

   Firmamız, müşterilerinin spamdan yoğun şikayetleri üzerine bünyesinde özel bir birim oluşturarak spamla mücadeleye özel önem vermiş ve bu konuda geliştirilen çözümleri uygulayarak bu hizmeti almak isteyen müşterilerinin spam mail sorununu çözmüş durumdadır.

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır    
TASARIM AKT�F YAZILIM & B�LG�SAYAR